Pieredzes apmaiņas tikšanās ar Krimuldas vidusskolas skolēnu pašpārvaldi.

2024. gada 15. aprīlis

Pieredzes apmaiņas tikšanās ar Krimuldas vidusskolas skolēnu pašpārvaldi.

2. aprīlī Sējas pamatskolas skolēnu pašpārvalde viesojās Krimuldas vidusskolā un satikās ar Krimuldas vidusskolas skolēnu pašpārvaldi un viņu koordinatori Zani Eglīti. Abas skolēnu pašpārvaldes tikšanās laikā piedalījās dažādās spēlēs, lai labāk iepazītu viens otru.

Tikšanās sākumā izspēlējām dažas iepazīšanās spēles, lai kautrīgums netraucētu un būtu lielāka drosme sarunāties. Jaunieši dalījās pieredzē pasākumu organizēšanā un par dalību projektos. Noskaidrojām: kāda ir ideāla skola un cik tālu vai tuvu no tādas ir mūsu skolas

Secinājām, ka mūsu skolas ir teju ideālas, atliek tikai veikt dažus uzlabojumus, kas patiesībā ir pašu spēkiem realizējams.

Tikšanos noslēdzām ar nelielu ekskursiju pa skolas telpām un vienojāmies, ka turpinājums sekos. Šķiet, ka varētu doties kādā pārgājienā.

Lai  mums izdodas!