Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

2024. gada 2. aprīlis

Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā Ar kopīgu lasīšanas stundu un Lielajiem lasīšanas svētkiem Sējas skolā noslēgusies Bērnu, Jauniešu un vecāku žūrija 23'.
2. aprīlī - Hansa Kristiana Andersena dzimšanas dienā un Bērnu grāmatu dienā - Sējas skolā svinējām Lielos lasīšanas svētkus.
Sējas skolas skolēni, kas bija kļuvuši par grāmatu ekspertiem, lasījuši un aizpildījuši anketas, novērtējot Bērnu, Jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu kolekciju, pulcējās skolas zālē uz īpašu pasākumu, kur svinam padarīto darbiņu, kā arī saņemam godam nopelnītas balviņas par centību!
Šogad Sējas skolā Bērnu žūrijas anketas bija aizpildījuši 48 skolēni, kas ir ļoti ievērojams dalībnieku skaits. Visi šie skolēni pulcējās uz pasākumu, kur kopīgi dzērām tēju, ēdām cepumus un uzzinājām, kādās vietās ierindojušās mūsu izlasītās grāmatas, kā arī saņēmām dāvanas -  ekspertu komplektus, kas apliecina mūsu veikumu lasīšanā. :)

Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā -