Jauno Velobraucēju sacensības

2024. gada 18. marts

Jauno Velobraucēju sacensības

Ritot pēdējām brīvlaika dienām, skolas Velo pulciņa dalībnieki- Ritvars, Elīza, Olivers, Deivids, Domeniks, Roberts, Alens un Tomass, startēja Jauno Velobraucēju sacensībās, kas notika Baložu vidusskolā 16.martā.

Startējām 7 stacijās, kurās bija jāparāda gan savas velo braukšanas prasmes, gan teorētiskās zināšanās. Jāatbild uz jautājumiem par Ceļu satiksmes noteikumiem, Pirmo palīdzību, Velo uzbūvi un dažādām situācijām uz ceļa. Kā arī precīzi jāizbrauc dažādi elementi 3 velo trasītēs.

Sacensību noslēgumā bijām gandarīti par savu veikumu!

Puiši- Domeniks un Olivers, savā vecuma grupā- V11, ieguva attiecīgi 2. un 3.vietu!

Tieši tāds pats sasniegums Ritvaram un Tomasam, V12 grupā, attiecīgi 2. un 3.vieta!

Elīzai meiteņu konkurencē, S11 grupā- 2.vieta!

Nākamajā nedēļas nogalē paredzēts startēt starptautiskajās Velo sacensībās Lietuvā.

Lai veicas!

Velo sacensības Baložos -